شرایط و ضوابط

به رز سیاه فارسی خوش آمدید! این شرایط و ضوابط ، قوانین و مقررات استفاده از وب سایت سیاه رز ، واقع در https://www.persianblackrose.ir/ را بیان می کند. با دسترسی به این وب سایت تصور می کنیم این شرایط و ضوابط را می پذیرید. اگر موافقت خود را برای پذیرفتن کلیه شرایط و ضوابط مندرج در این صفحه ندارید ، استفاده از گل رز سیاه Persian را ادامه ندهید.

اصطلاحات زیر در مورد این شرایط و ضوابط ، اعلامیه حریم خصوصی و اعلامیه سلب مسئولیت و کلیه موافقت نامه ها اعمال می شود: “مشتری” ، “شما” و “شما” به شما اشاره دارد ، شخصی که در این وب سایت وارد شده و مطابق با شرایط و ضوابط شرکت است. “شرکت” ، “خود ما” ، “ما” ، “خود” و “ما” ، به شرکت ما اشاره دارد. “مهمانی” ، “احزاب” یا “ما” ، هم به مشتری و هم به خود ما اشاره دارد. کلیه شرایط به پیشنهاد ، پذیرش و در نظر گرفتن پرداختی که برای انجام فرایند کمک ما به مشتری در مناسب ترین روش برای منظور صریح نیازهای مشتری در رابطه با ارائه خدمات اعلام شده شرکت مطابق با و تحت قانون ، قانون غالب هلند است. هرگونه استفاده از اصطلاحات فوق یا کلمات دیگر در حالت مفرد ، جمع ، بزرگ و یا او یا آنها ، قابل تعویض و در نتیجه اشاره به همان هستند.

کوکی ها

ما از کوکی استفاده می کنیم. با دسترسی به گل رز سیاه ایرانی ، شما موافقت کردید که در توافق با سیاست حفظ حریم خصوصی گل رز سیاه از کوکی ها استفاده کنید. اکثر وب سایت های تعاملی از کوکی ها برای بازیابی اطلاعات کاربر در هر بار بازدید استفاده می کنند. وب سایت ما از کوکی ها استفاده می کند تا عملکرد برخی مناطق را آسان کند تا افرادی که از وب سایت ما بازدید می کنند راحت تر باشد. برخی از شرکای وابسته / تبلیغاتی ما نیز ممکن است از کوکی استفاده کنند.

مجوز

مگر اینکه موارد دیگری ذکر شده باشد ، گل رز سیاه و / یا مجوز دهنده های آن صاحب حقوق مالکیت معنوی برای کلیه مطالب موجود در گل رز سیاه فارسی هستند. کلیه حقوق مالکیت معنوی محفوظ است با محدودیت های تعیین شده در این شرایط و ضوابط ، می توانید برای استفاده شخصی خود از گل رز سیاه Persian به این دسترسی داشته باشید.

شما نباید:

 1. بازنشر مطالب از گل رز سیاه پرشین.
 2. فروش ، اجاره یا مجوز فرعی از گل رز سیاه پرشین.
 3. مطالب گل رز سیاه فارسی را تکثیر ، کپی یا کپی کنید.
 4. توزیع مجدد مطالب از گل رز سیاه پرشین.

این توافق نامه از تاریخ این قرارداد آغاز می شود. شرایط و ضوابط ما با کمک تولید کننده شرایط و ضوابط و تولید کننده سیاست حفظ حریم خصوصی ایجاد شده است. بخشهایی از این وب سایت فرصتی را برای کاربران فراهم می کند تا در مناطق خاصی از وب سایت پست و تبادل نظر و اطلاعات کنند. رز سیاه قبل از حضور در وب سایت ، فیلتر ، ویرایش ، انتشار یا مرور نمی کند. نظرات نظرات و نظرات Black Rose ، نمایندگان و شرکت های وابسته آن را منعکس نمی کند. نظرات منعکس کننده نظرات و نظرات شخصی است که نظرات و عقاید خود را ارسال می کند. تا آنجا که توسط قوانین قابل اجرا مجاز است ، سیاه رز هیچ گونه مسئولیتی در قبال نظرات یا مسئولیت ، خسارت یا هزینه های ناشی و یا ناشی از هرگونه استفاده و ارسال یا ظهور نظرات در این وب سایت ندارد. 

حق نظارت بر همه نظرات و حذف نظراتی را که می توانند نامناسب ، توهین آمیز و یا موجب نقض این شرایط و ضوابط شوند ، برای خود محفوظ می دارد.

 • شما مجاز به ارسال نظرات در وب سایت ما هستید و کلیه مجوزها و موافقت های لازم را برای انجام این کار دارید.
 • نظرات به هیچ گونه حق مالکیت معنوی ، از جمله بدون محدودیت حق چاپ ، حق ثبت اختراع یا علامت تجاری شخص ثالث حمله نمی کند.
 • نظرات حاوی هیچ ماده افترا ، افترا ، توهین ، ناشایست یا غیرقانونی غیرقانونی نیست که به عنوان یک حمله به حریم خصوصی باشد.
 • از این نظرات برای درخواست یا ترویج مشاغل یا فعالیتهای تجاری یا فعالیتهای غیرقانونی استفاده نمی شود.

بدین وسیله شما به Black Rose اجازه استفاده غیر مجاز ، استفاده ، تکثیر ، ویرایش و اجازه دادن به دیگران را برای استفاده ، تکثیر و ویرایش هر یک از نظرات خود را به هر شکل و فرم ، قالب یا رسانه می دهید.

پیوند بیش از حد به محتوای ما

سازمانهای زیر ممکن است بدون تأیید کتبی قبلی به وب سایت ما پیوند دهند:

 • سازمان های دولتی؛
 • موتورهای جستجو؛
 • سازمان های خبری؛
 • توزیع کنندگان دایرکتوری آنلاین ممکن است به همان روشی که با وب سایت سایر مشاغل ذکر شده پیوند برقرار می کنند به وب سایت ما پیوند دهند.
 • مشاغل معتبر گسترده در سطح سیستم به جز درخواست سازمانهای غیرانتفاعی ، مراکز خرید خیریه و گروه های جمع آوری کمک مالی که ممکن است به وب سایت ما پیوند نخواهند داشت.

این سازمان ها ممکن است به صفحه اصلی ما ، به نشریات یا سایر اطلاعات وب سایت پیوند دهند تا زمانی که پیوند: (الف) به هیچ وجه فریبنده نباشد. (ب) به معنای دروغین حمایت مالی ، تأیید یا تأیید طرف پیوند دهنده و محصولات و / یا خدمات آن نیست. و (ج) در متن سایت طرف پیوند دهنده متناسب است.

ما ممکن است سایر درخواستهای پیوند را از انواع زیر سازمانها بررسی و تأیید کنیم:

 1. منابع اطلاعاتی معمولاً مشهور در مورد مصرف کننده و یا تجارت.
 2. سایت های جامع.
 3. انجمن ها یا گروه های دیگر که نماینده خیریه ها هستند.
 4. توزیع کنندگان فهرست آنلاین.
 5. درگاه های اینترنتی.
 6. شرکت های حسابداری ، قانون و مشاوره.
 7. موسسات آموزشی و انجمن های صنفی.

درخواستهای پیوند از این سازمانها را تأیید خواهیم کرد اگر تصمیم بگیریم: (ب) سازمان هیچ سابقه منفی با ما ندارد. (ج) سود حاصل از نمایان بودن لینک فوق ، عدم وجود گل رز سیاه را جبران می کند. و (د) پیوند در متن اطلاعات عمومی منابع است. این سازمان ها ممکن است به صفحه اصلی ما پیوند دهند تا زمانی که پیوند: (الف) به هیچ وجه فریبنده نباشد. (ب) به معنای دروغین حمایت مالی ، تأیید یا تأیید طرف پیوند دهنده و محصولات یا خدمات آن نیست. و (ج) در متن سایت طرف پیوند دهنده متناسب است. اگر شما یکی از سازمان های ذکر شده در بند 2 فوق هستید و علاقه مند به لینک دادن به وب سایت ما هستید ، باید با ارسال ایمیل به Black Rose به ما اطلاع دهید. لطفاً نام خود ، نام سازمان خود ، اطلاعات تماس و همچنین URL سایت خود ، لیستی از هر URL که قصد دارید از آن به وب سایت ما پیوند دهید و لیستی از URL در سایت ما که مایلید به آن وارد کنید. ارتباط دادن. 2-3 هفته صبر کنید تا پاسخ دهید.

درخواستهای پیوند از این سازمانها را تأیید خواهیم کرد اگر تصمیم بگیریم: (ب) سازمان هیچ سابقه منفی با ما ندارد. (ج) سود حاصل از نمایان بودن لینک فوق ، عدم وجود گل رز سیاه را جبران می کند. و (د) پیوند در متن اطلاعات عمومی منابع است.

این سازمان ها ممکن است به صفحه اصلی ما پیوند دهند تا زمانی که پیوند: (الف) به هیچ وجه فریبنده نباشد. (ب) به معنای دروغین حمایت مالی ، تأیید یا تأیید طرف پیوند دهنده و محصولات یا خدمات آن نیست. و (ج) در متن سایت طرف پیوند دهنده متناسب است.

اگر شما یکی از سازمان های ذکر شده در بند 2 فوق هستید و علاقه مند به لینک دادن به وب سایت ما هستید ، باید با ارسال ایمیل به Black Rose به ما اطلاع دهید. لطفاً نام خود ، نام سازمان خود ، اطلاعات تماس و همچنین URL سایت خود ، لیستی از هر URL که قصد دارید از آن به وب سایت ما پیوند دهید و لیستی از URL در سایت ما که مایلید به آن وارد کنید. ارتباط دادن. 2-3 هفته صبر کنید تا پاسخ دهید.

سازمان های تأیید شده ممکن است به صورت زیر با وب سایت ما پیوند برقرار کنند:

 • با استفاده از نام شرکت ما ؛
 • با استفاده از یاب یاب منبع در حال اتصال به.
 • با استفاده از هر توصیف دیگری از لینک شدن وب سایت ما به آن ، در متن و قالب محتوای سایت طرف پیوند دهنده منطقی است.

استفاده از آرم Black Rose یا سایر آثار هنری برای پیوند دادن غیرمجاز است تا زمانی که توافق نامه امضا شود.

iFrames

بدون تأیید قبلی و اجازه کتبی ، ممکن است فریم هایی در اطراف صفحات وب ما ایجاد نکنید که به هیچ وجه نمایش بصری یا ظاهر وب سایت ما را تغییر دهد.

مسئولیت مطالب

ما در قبال محتوایی که در وب سایت شما ظاهر می شود مسئولیتی نخواهیم داشت. شما موافقت می کنید که از ما در برابر همه ادعاهایی که در وب سایت شما در حال افزایش است محافظت و دفاع کنید. هیچ پیوندی نباید در هر وب سایتی ظاهر شود که ممکن است به عنوان توهین آمیز ، ناپسند یا مجرمانه تعبیر شود ، یا نقض یا در غیر این صورت نقض یا حمایت از نقض سایر حقوق شخص ثالث باشد.

حریم شخصی شما

لطفا سیاست حفظ حریم خصوصی را مطالعه کنید.

حفظ حقوق

ما این حق را برای خود محفوظ می داریم که کلیه پیوندها یا هر پیوند خاص به وب سایت ما را حذف کنید. شما تصویب می کنید که بلافاصله کلیه پیوندهای وب سایت ما را در صورت درخواست حذف کنید ما همچنین حق داریم این شرایط و ضوابط را رعایت کنیم و این سیاست را در هر زمان می تواند پیوند دهد. با پیوند مستمر به وب سایت ما ، شما موافقت می کنید که به این شرایط و ضوابط پیوند دهنده ملزم شوید و آنها را دنبال کنید.

حذف پیوندها از وب سایت ما

اگر به هر دلیلی پیوندی در وب سایت ما پیدا کردید که به هر دلیلی توهین آمیز باشد ، هر لحظه می توانید با ما تماس بگیرید و ما را مطلع کنید. ما درخواست های حذف پیوندها را بررسی خواهیم کرد اما موظف نیستیم یا مستقیماً به شما پاسخ دهیم.
ما از صحت اطلاعات این وب سایت اطمینان حاصل نمی کنیم ، کامل بودن یا صحت آن را تضمین نمی کنیم. و همچنین قول نمی دهیم که وب سایت در دسترس بماند یا مطالب موجود در وب سایت به روز باشد.

سلب مسئولیت

ما در حداکثر مجاز مجاز توسط قانون قابل اجرا ، کلیه نمایندگی ها ، ضمانت ها و شرایط مربوط به وب سایت و استفاده از این وب سایت را حذف می کنیم. هیچ چیز در این سلب مسئولیت:

سلب مسئولیت

ما در حداکثر مجاز مجاز توسط قانون قابل اجرا ، کلیه نمایندگی ها ، ضمانت ها و شرایط مربوط به وب سایت و استفاده از این وب سایت را حذف می کنیم. هیچ چیز در این سلب مسئولیت:

 • مسئولیت ما یا خود را در قبال مرگ یا جراحات شخصی محدود یا رد کنید.
 • مسئولیت ما یا شما را در مورد کلاهبرداری یا ارائه نادرست کلاهبرداری محدود یا رد کنید.
 • هر یک از مسئولیت های ما یا شما را به هر روشی که طبق قانون قابل اجرا مجاز نباشد محدود کنید.
 • هر یک از تعهدات ما یا شما را که ممکن است تحت قانون قابل اعمال باشد ، حذف کنید.

محدودیت ها و ممنوعیت های مسئولیت مندرج در این بخش و هرجای دیگر در این سلب مسئولیت:

(الف) مشمول بند قبلی است.

(ب) کلیه مسئولیتهای ناشی از سلب مسئولیت را شامل می شود ، از جمله بدهیهای ناشی از قرارداد ، خلافکاری و نقض وظیفه قانونی.

تا زمانی که وب سایت و اطلاعات و خدمات موجود در وب سایت به صورت رایگان ارائه شده باشند ، هیچ گونه مسئولیتی در قبال از دست دادن یا خسارت از هر نوع طبیعت نداریم.

“e”-namad
logo-samandehi
Shopping Cart