خدمات رز سیاه

طراحی لوگو

هر شخص یا برندی نیاز به یک لوگو دارد. لوگو معرف خدمات یا محصولات آن برند میباشد.

طراحی وب

امروز داشتن یک وب سایت یکی از ضروری ترین اقدامات هر کاری برای هر نوع فعالیتی میباشد.

آموزش گرافیک

همه ما شاهد فیلمهای اموزشی قدیمی، ناقص یا سبک سنتی و خسته کننده بودیم و همچنان هستیم. ولی ما اموزشهای رایگان و کامل به زبان فارسی به شما ارائه میدهیم.

آموزش وب

همه ما شاهد فیلمهای اموزشی قدیمی، ناقص یا سبک سنتی و خسته کننده بودیم و همچنان هستیم. ولی ما اموزشهای رایگان و کامل به زبان فارسی به شما ارائه میدهیم.

طراحی ست اداری

بعد از اینکه یک برند راه اندازی می شود و لوگو آن اماده میشود نیاز به ست اداری است که برای مراحل اداری کاملا ضروری میباشد.

طراحی اپ

اگر خوب دقت کنید، کلیه وبسایتها اپلیکیشن موبایل خود را ارائه میدهند که فرصتی باشد برای کاربرانی که نمیتوانند از وبسایت استفاده کنند.

تبلیغات آنلاین

همینطور که در جریان هستید تبلیغات یکی از بهترین روش های افزایش فروش، بازدید یا دنبال کننده در شبکه اجتماعی است.

فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی گرافیک رز سیاه ایرانی قصد دارد که کلیه محصولات اورجینال مطابق با سلیقه ایرانی با قیمتی مناسب به شما ارائه دهد.

چرم کامران

طراحی لوگو

لوگو تصویری است که نماد تجارت شماست. اما آیا می دانید 7 نوع مختلف آرم وجود دارد؟

اگرچه همه آنها ترکیبی از تایپوگرافی و تصاویر هستند ، اما هر نوع لوگو احساس متفاوتی به برند شما می بخشد. و از آنجا که آرم شما اولین چیزی است که مشتریان جدید مشاهده می کنند ، می خواهید مطمئن شوید که آن را درست دریافت کرده اید. آیا می خواهید بهترین نشان تجاری را برای تجارت خود انتخاب کنید؟

تبليغات

آیا میدانستید که ما به شما و برند شما بیش از ۴ مدل روش تبلیغاتی که در سراسر جهان وجود دارد را ارائه میدهیم؟

علیرغم مجموعه انتخاب های موجود ، انواع تبلیغات دارای دو هدف مشترک هستند: تأثیر بر مصرف کنندگان و تبدیل آنها یا به مشتری و یا منجر به آنها. هنگام ایجاد یک کمپین تبلیغاتی تأثیرگذار ، زمان مهم نیست ، تبلیغ کنندگان روشی برای جنون خود دارند که با تحقیق و استراتژی شروع می شود.

فروشگاه اینترنتی

در این سالهای اخیر خیلی از کسب و کارها به دلایل مختلف تعطیل شدن و علتش این است که در مقابل کسب و کار اینترنتی خواستند مقاومت کنند.

هر تجارتی باید با توجه به شرایطی که به وجود می اید و فرصتهایی که وجود دارد تجارت خودش را گسترش دهد یا در صورت نیاز تغییر دهد. فروشگاه رز سیاه در همین راستا با توجه به شرایط بوجود امده مخصوصا از سال ۲۰۱۹ به بعد کسب و کار خود را بروی بستر اینترنت ارائه داده است که همگان بتوانند استفاده کنند.

مزایای این کار

طراحی وبسایت و اپلیکیشن موبایل

هر شرکتی بعد از طراحی لوگو و ست اداری نیاز به بستری برای معرفی خود، خدمات، محصولات و ایده های خود دارد.

همچنین با افزایش روز افزون کاربرانی که با موبایل کارهای خود را مدیریت میکنند در کنار داشتن یک وبسایت رسمی نیاز به داشتن اپلیکیشن موبایل هم وجود دارد که حتما باید در اسرع وقت اقدام شود.

داشتن هر دو با هم مزایای بسیاری دارد ولی مهمترین انها به شرح زیر است:

سبد خرید
به بالای صفحه بردن